Розробка програмного забезпечення на замовлення

Розробка ПЗ.

 

До Вашої уваги повний спектр послуг зі створення програмного забезпечення та інформаційних систем різного профілю. Ми пропонуємо комплексний покроковий підхід - від початкового збору вимог для майбутнього продукту, до тестування і впровадження в експлуатацію. Якщо Ви хочете розробити якісний індивідуальний продукт, зверніться до нас, і ми допоможемо детально опрацювати технічну сторону майбутнього рішення, а потім втілити в життя всі Ваші ідеї. Одним із напрямків нашої роботи є створення кросплатформових десктопних онлайн додатків для малого та середнього бізнесу завданням яких є збір даних та їх подальша обробка (розрахунок, аналіз, перетворення для завантаження в інші системи в певному форматі).

РОЗРОБКА КОРОБКОВИХ ПРОДУКТІВ

Коробкові продукти Створення індивідуального програмного продукту на замовлення може принести суттєву користь та бути економічно ефективним в безлічі випадків:
• Ви добре розбираєтеся в специфіці Вашої галузі, але в ній не вистачає зручних програмних рішень;
• Ви розумієте, що потрібно Вам і Вашому бізнесу, але не можете знайти готове рішення;
• Попит на специфічне програмне забезпечення істотно перевищує пропозицію;
• Вашим клієнтам потрібна програма, але коробкові продукти не відповідають всім вимогам.
Сконцентруйтеся на дійсно важливих речах - ідеї проекту, його концепції та необхідній функціональності, а всю технічну частину ми повністю візьмемо на себе.

РІШЕННЯ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ ЗАВДАНЬ
Рішення для середнього та малого бізнесу

Впровадження єдиної системи автоматизації, яка заточена під бізнес-процеси компанії, може істотно підвищити ефективність Вашої роботи, якщо є правильним хоча б одне з наступних тверджень:
• Взаємодія між співробітниками ведеться невпорядковано, з використанням Skype, e-mail, телефону, Excel таблиць і паперу одночасно;
• Важливі запити клієнтів записуються в блокнот і часто забуваються;
• Ви не можете в реальному часі дізнатися, чим зараз зайняті Ваші співробітники;
• Бізнес заробляє гроші, але не зрозуміло як саме, на чому, і скільки в підсумку Ваш чистий прибуток;
• Для роботи бракує зручних програмних інструментів.
• Сьогодні для бізнесу вкрай важливо вміти швидко адаптуватися до динамічно мінливих вимог зовнішнього світу. І саме сьогодні, як ніколи раніше, важливо забезпечити швидкі комунікації між співробітниками і зручну взаємодію з Вашими клієнтами.

СТВОРЕННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ РІШЕНЬ

Ціль

Досить часто вся робота організована з використанням застарілих технологій і, на жаль, вимагає постійної людської участі:
    
Виробничий процес зберігає ту ж форму, що і багато років тому до широкого поширення комп'ютерних технологій і систем автоматизації
    
Співробітники виконують велику кількість рутинної роботи, яку легко можна було б доручити комп'ютеру
    
У робочому процесі використовується багато різнорідних, не пов'язаних і погано сумісних один з одним програм
    
Робота з вхідними даними неефективна
    
Великий вплив людського фактора на виробничі та / або бізнес-процеси
• Ми пропонуємо допомогу в створенні оптимальних інструментів для вирішення Ваших бізнес завдань. Розроблені нами інформаційні системи дозволяють багаторазово підвищити прозорість процесів в компанії і надати комплексну аналітику
• Ми готові провести комплексний аналіз поточних робочих процесів і допомогти виробити рішення для їх ефективної автоматизації. Завдяки поетапному підходу і чіткій розстановці пріоритетів, процес переходу на новий технологічний процес буде швидким і безболісним, а від співробітників Вашої компанії не потрібно ніяких спеціальних знань і навичок, крім базового володіння комп'ютером.